Lapenes, dārza mājiņas, auto nojumes

Dārza lapenes ar polikarbonāta jumtu

Vai esat vēlējušies iziet ārā, kad laikapstākļi to neļauj? Mēs nespējam kontrolēt sauli un lietu, bet noteikti varam palīdzēt piepildīt jūsu vēlmi.

Mēs piedāvājam dažādas lapenes – gan slēgtas, ar sienām, gan atvērtas, bez sienām. Tās met ēnu un pasargā no saules un lietus, tāpēc ļauj baudīt āra gaisu daudz biežāk.

Lapenes tiek konstruētas tā, lai būtu ļoti izturīgas un vienlaikus iekļautos skaistajā dārza ainavā. Dārza lapenes kalpo ilgi, jo ir izgatavotas no nerūsējoša alumīnija rāmja, kas nokrāsots ar pulverkrāsu, un gandrīz nesalaužamiem polikarbonāta jumta paneļiem. Ir pieejamas dažādu formu, krāsu un izmēru lapenes, tātad pie mums atradīsiet tādu, kas papildina jūsu dārzu.

Mums vislabāk patīk daudzfunkcionālas lapenes. Dārza lapenes sniedz sava stūrīša sajūtu un pasargā no laikapstākļiem. Āra paviljoni ir ideāla koptelpa vai vieta dārzā, kur reizi pa reizei ieturēt pusdienas kopā ar ģimeni un atpūsties. Lapenes ar sienām ir laba vieta, kur paēst, sauļoties, organizēt sanākšanas ģimenes lokā un uzaicināt draugus, iekārtot ofisu dārzā vai pat izveidot savu āra spa! Gan slēgtas, gan atvērtas dārza lapenes var izmantot visu gadu.

Baudiet svaigu gaisu un dabu kopā ar Palram Canopia lapenēm gadiem ilgi!

Dārza mājiņas instrumentiem

Ir apnicis vērot, kā darba rīki sarūsē? Ir nepieciešams vairāk telpas? Palram dārza mājiņas ir tieši tas, kas nepieciešams. Tās ir konstruētas kā ideāla vieta, kur glabāt, sakārtot un pasargāt visu, kas nepieciešams ārā. Palram Canopia dārza mājiņas kalpo ilgi un ir daudzfunkcionālas. Tās atrisina visas glabāšanas problēmas un ļauj jums vairāk enerģijas veltīt darāmajam darbam.

Mūsu dārza mājiņas ir izveidotas tā, lai izturētu laikapstākļus un dotu iespēju strādāt par spīti tiem. Tās ir izgatavotas no ultraizturīgiem polikarbonāta paneļiem un alumīnija rāmja. Tās pasargā glabājamo visu gadu un nav jākopj. Jūs taču nevēlaties raizēties par to, vai instrumenti ir vietā un vai varēsiet tos atrast, kad tie būs nepieciešami. Polikarbonāts ir elastīgs polimēra materiāls, kas spēj izturēt lielu vēju, salu un karstumu.

Mēs zinām, ka cilvēkiem ir dažādas vajadzības, tāpēc piedāvājam dažāda izmēra dārza mājiņas. Skylight dārza mājiņām ir gaismu caurlaidošs jumts, tāpēc iekšā ir gaišs. Pārējo mājiņu jumti ir necaurspīdīgi. Garāža Yukon ir pietiekami liela, lai tajā varētu iebraukt ar automašīnu. Visas dārza mājiņas ir konstruētas ilgstošai izmantošanai.

Dārza mājiņas ir ideālas, ja ir nepieciešams uzturēt māju un pagalmu kārtībā. Tajās var glabāt visu nepieciešamo, līdz ar to pagalms ir sakārtots. Sāciet izmantot Palram Canopia dārza mājiņas jau šodien!

Auto nojumes

Ikviens ir piedzīvojis situāciju, kad karstā vasaras dienā automašīna ir neizturami piekarsusi. Vai arī pirms došanās ceļā ir jākasa no vējstikla piesalušais sniegs. Tas nav komfortabli, un tiek zaudēts laiks, kura vienmēr trūkst. Iegūstiet laiku un ērtības ar Palram Canopia auto nojumēm, kas visos gadalaikos pasargā jūs un jūsu automašīnu.

Mēs esam izstrādājuši dažādas auto nojumes: gan vieglajām automašīnām, gan džipiem, gan autobusiem, gan laivām, gan traktoriem. Tās ļoti noder, ja pie mājas nav garāžas, turklāt maksā mazāk un izskatās lieliski. Visas auto nojumes ir paredzētas sliktiem laika apstākļiem un ilgai kalpošanai.

Palram Canopia automašīnu nojumes ir izgatavotas no izturīga alumīnija rāmja un cietiem polikarbonāta paneļiem. Auto nojume no alumīnija ir gudra izvēle, jo nerūsē, nav jākopj, ir ļoti izturīga, ar labu svara un pieļaujamās slodzes attiecību. Polikarbonāta jumts izskatās kā no stikla, ir gandrīz nesalaužams, tāpēc ir ideāls materiāls, ko izmantot ārā. Tas ir viegls, ir tikpat caurspīdīgs kā stikls, daudz drošāks un izturīgāks, kā arī nelaiž cauri ultravioleto gaismu. Mūsu piedāvājumā ir auto novietnes vienai vai divām automašīnām, ar liektu vai plakanu jumtu, ar diviem vai četriem stabiem. Visus ir viegli salikt, tāpēc jums nebūs pilnīgi nekādu uztraukumu.

Renolds
renolds@proplastik.lv
+371 26448812

Kā izvēlēties automašīnas nojumi

Kā izvēlēties lapeni

Kā izvēlēties dārza mājiņu jeb instrumentu novietni

Kāpēc Palram polikarbonātu?

Proplastik logo