Kā izvēlēties dārza mājiņu jeb instrumentu novietni

Mantu uzglabāšanas novietnes ierīkošana var būt aizraujošāka nekā izklausās. Jā, tā kalpo ļoti noderīgam mērķim – tajā var glīti sakārtot un glabāt dārza piederumus un darbarīkus –, bet iespējas ar to neaprobežojas.

Iedomājieties: dārza mājiņa ir vieta, kur uzglabāt instrumentus, un, tā kā rodas vairāk vietas, tad ir iespēja mēģināt izgatavot jaunas lietas. Dārza mājiņa ir ideāli piemērota kaislīgam dārzniekam ar nemitīgi augošu specifisku dārza kopšanas rīku arsenālu. Tas nozīmē, ka jūs varat audzēt vairāk un pieņemt lielākus izaicinājumus, kas saistīti ar augu audzēšanu ārpus telpām. Mantu uzglabāšanas novietne palīdz atbrīvoties no nekārtības mājās un dod vairāk telpas, ko izmantot kopā ar saviem mīļajiem.

Visām Palram–Canopia dārza mājiņām ir iezīmes, kādas ir visiem mūsu izstrādājumiem, piemēram, izturība. Novietnēm ir gaismu caurlaidoši jumti, lai nodrošinātu dabīgo apgaismojumu. Paliek vien atklāts jautājums – kura dārza mājiņa ir jums vispiemērotākā?

Ko jūs tajā vēlaties glabāt?

Iespējams, ka jūs neiepriecina ainava ar zaļiem atkritumu konteineriem, tāpēc vēlaties glītu mājiņu, kurā tos ievietot. Mums ir piemērota izmēra novietne jebkādām vajadzībām.

Izdomājiet, kur vēlaties to novietot

Pirms izvēlaties instrumentu novietni, jums ir jāzina, kur to novietosiet. Tai ir jāatrodas jums ērtā vietā, un vietai ir jāatbilst vietējiem būvniecības noteikumiem. Pamatiem ir nepieciešama līdzena virsma, vēlams, betona vai koka segums. Ja tāda pie jūsu mājas ir, tad ir iespējams, ka vēlaties izmantot to. Kad zināsiet, kur dārza mājiņa atradīsies, izdomājiet, vai ir nepieciešama grīda. Mēs piedāvājam dažādas iespējas, lai jūsu darbarīkiem nodrošinātu papildu drošību. Zinot, kur to novietosiet, tiks atvieglots nākamais solis.

Izvēlieties dārza mājiņu

Notietnes izskatam ir liela nozīme. Ja meklējat klasisku formu, tad piedāvājam Skylight vai Yukon sēriju. Ja vēlaties kaut ko estētisku un neuzkrītošu, tad vislabāk jūsu mājai varētu piestāvēt Pent.

Aplūkojiet dažādas dārza mājiņas un pieejamās krāsas un iedomājieties tās pie savas mājas. Ja ir nepieciešama palīdzība izvēles procesā, droši vaicājiet mums.

Mēs zinām, ka dārza mājiņas izvēle var būt nomācoša, tāpēc esam blakus, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar komplektāciju. Nevaram vien sagaidīt, ko jūs izvēlēsieties!

Kāpēc izvēlēties Palram–Canopia dārza mājiņu?

Ja iegādājaties dārza mājiņu, tad meklējat noteiktas lietas: jūs vēlaties kaut ko uzticamu, kas kalpos ilgi, jūs vēlaties telpu, ko varat sakārtot un padarīt par savu, jūs vēlaties izmēru un stilu, kas labi derēs jūsu dzīvei, un jūs vēlaties būt drošs, ka gadījumā, ja jums būs nepieciešama kāda palīdzība, tad tā būs pieejama.

Ar Palram–Canopia instrumentu novietni jums šajā ziņā nekad nebūs jāielaižas nekādos kompromisos.

Izturīga konstrukcija

Visas mūsu dārza mājiņas, kuras varat salikt savām rokām, ir izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija un industriāla polikarbonāta. Alumīnijs nerūsē, tas ir stingrs un drošs, un polikarbonāts ir ārkārtīgi elastīgs, termoplastisks polimērs. Visas mūsu plastmasas mājiņas ir izgatavotas tā, lai spētu izturēt skarbus laikapstākļus, nesaliecoties vai neizliecoties karstumā, kā arī nesalūstot aukstumā. Tās ir ērtas, tām nav jāveic apkope, tās nelūzt, nelokās, tām nezūd krāsa, līdz ar to visus turpmākos gadus tās var izmantot bez problēmām.

Plašs izmēru un stilu klāsts

Mēs piedāvājam dažāda izmēra un stila mantu uzglabāšanas novietnes, kas ir piemērotas jūsu dzīvesstilam – sākot no mazām velosipēdu novietnēm līdz lielām garāžām. Jūs vēlaties dārza mājiņu, kas būtu piemērota jūsu vajadzībām. Mūsu konstrukcijas ir izturīgas – tajās var pievienot plauktus, velosipēdu statīvus un pakaramos tieši pie rāmja, lai jūs varētu darīt visu, kas vajadzīgs, un lai tas strādātu jūsu labā.

Citas vērā ņemamas īpašības

Visām Palram–Canopia dārza mājiņām ir caurspīdīgi polikarbonāta jumta paneļi, kas ļauj iekļūt dabīgajai saules gaismai visas dienas garumā, vienlaikus saglabājot gaismas necaurlaidīgu iekštelpu, tā nodrošinot privātumu. Dārza mājiņas ir ne vien aizsargātas pret ultravioletajiem stariem, bet arī nodrošina šādu aizsardzību tajās uzglabātajām mantām.

Lai nodrošinātu pietiekamu gaisa plūsmu, mēs esam integrējuši ventilācijas lūku, tādējādi novēršot pelējuma smaku, savukārt bīdāmo paneļu montāžas sistēma ļauj mājiņu uzstādīt viegli, lai jūs savu jauno novietni varētu sākt izmantot nekavējoties.

Vietējā klientu apkalpošana

Palram pārstāvis Latvijā ir SIA Proplastik, kas nodrošina lokāla mēroga pakalpojumus globālā kvalitātē un saprot jūsu vajadzības. Jūs vienmēr esat mūsu prioritāte.PRODUKTI – https://proplastik.lv/terases/darza-lapenes-majinas-auto-nojumes/

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo