Kā izvēlēties automašīnas nojumi

Vai jums ir gadījies tāds rīts, kad laiks ārā ir slikts, automašīna ir pilnībā noklāta ar sniegu, bet jums ir jātiek uz darbu? Pēdējā lieta, par ko pirms braukšanas vēlaties uztraukties, ir sniega tīrīšana un cerība, ka tiksiet ar to galā laikus. Vai arī ir tveicīgi karsta diena, un šķiet, ka, iekāpjot savā automašīnā, riskējat gūt apdegumu, bet jums nav laika gaidīt, kamēr tā atdzisīs. Automašīnas nojume ne tikai ietaupa jūsu laiku un pūles un aizsargā pret laikapstākļiem, bet arī pasargā jūsu automašīnu pret krāsas izbalēšanu saules ietekmē, nevajadzīgiem skrāpējumiem un bojājumiem. Vispiemērotākās automašīnas nojumes izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem.

Kāds automašīnas nojumes materiāls ir vispiemērotākais?

Pirmkārt, jūs vēlaties automašīnas nojumi, kas labi kalpos un izturēs visus laikapstākļus daudzu gadu garumā. Tas galvenokārt ir atkarīgs no materiāla, no kā tā ir izgatavota. Visas Palram–Canopia automašīnu nojumes ir izgatavotas no alumīnija rāmjiem un polikarbonāta jumta paneļiem – īpaši šim mērķim izgatavotiem materiāliem. Alumīnijs nerūsē, ir stingrs, tam nav nepieciešama apkope un tam ir augsta stiprības attiecība pret svaru. Polikarbonātam ir augsta triecienizturība, noturība pret skarbiem laikapstākļiem un ultravioletajiem stariem, tāpēc tas ir ideāli piemērots materiāls ārtelpu konstrukcijām, kas vienmēr ir pakļautas laikapstākļu iedarbībai.

Ko aizsargās jūsu automašīnas nojume?

Automašīnas nojumi var izmantot, lai aizsargātu jebko, no laivas līdz āra atpūtas zonai. Kas jums ir nepieciešams – vienvietīga automašīnas nojume vienam sedanam, dubultā automašīnas nojume divām automašīnām vai RV automašīnas nojume mikroautobusam? Mērot ieplānojiet pietiekami daudz vietas abās automašīnas pusēs, lai varētu ērti iekāpt un izkāpt. Mērot augstumu, atcerieties, vai kaut ko stiprināt uz jumta, ja dodaties ceļojumos.

Kāpēc izvēlēties Palram–Canopia automašīnas nojumi?

Jūs esat veicis savu izpēti un zināt, ka automašīnas nojume ir tā vērta. Jūs vēlaties alumīnija automašīnas nojumi, kas nodrošina visu nepieciešamo: aizsargā Jūsu automašīnu, aizsargā to gadiem ilgi un lieliski izskatās, pildot visas funkcijas, ko patiesi vēlaties. Tieši to mēs piedāvājam ar Arcadia automašīnas nojumi.

Automašīnu nojumes ir lielisks risinājums mājai, kurai nav garāžas, jo tās izmaksā lētāk, aizsargā jūsu automašīnu, palielina jūsu mājas vērtību un lieliski izskatās.

Mūsu automašīnas nojume ir stingra, izturīga un nav nepieciešama apkope

Arcadia ir ļoti apzināti veidota automašīnas nojumes konstrukcija. Materiāli ir izvēlēti tā, lai Jūs varētu būt droši, ka konstrukcija būs ļoti izturīga. Ir izmantots augstas izturības alumīnija rāmis un neticami elastīgi polikarbonāta paneļi.

Tā kā Jūsu automašīnas nojume būs pastāvīgi pakļauta lietum, vējam, sniegam un saulei, tad esam izvēlējušies alumīniju, jo tas nerūsē un tam nav nepieciešama apkope. Tas būtu ārkārtīgi stingrs un ar augstu stiprības-svara attiecību. Polikarbonāta paneļi ir gluži kā no stikla – materiāls ir gandrīz nesalaužams polimērs, kas ar laiku nekļūst trausls. Vieglie jumta paneļi nodrošina stiklam līdzvērtīgas gaismas caurlaidības īpašības, bet ir daudz drošāki, jo tiem ir augsta triecienizturība un noturība pret skarbiem laikapstākļiem un UV stariem.

Arcadia automašīnas nojumei ir sniega slodzes un vēja pretestības sertifikāti. Papildus komplektā ir iekļauti enkuri lielākai stabilitātei.

Mēs par jums domājam ik uz soļa

Mūsu atbalsts ir pieejams gan montāzas laikā, gan ikdienas lietošanā. Automašīnu nojumes ir konstruētas tā, lai tās būtu saliekamas saviem spēkiem – tām ir bīdāmo paneļu sistēma un tiek dotas noderīgas montāžas instrukcijas un video materiāli. Mēs vienmēr iekļaujam komplektā lietus ūdens noteku. Mēs zinām, ka runa nav tikai par kvalitāti. Kad pieņemat lēmumu iegādāties kaut ko, kas Jums kalpos gadiem ilgi un kļūs par daļu no jūsu ikdienas, piemēram, automašīnas nojumi, tad vēlaties būt droši, ka uzņēmums, no kura jūs šo preci iegādājaties, sniegs jums atbalstu. Un mēs to darām.

Mēs esam apņēmušies piedāvāt Jums visuzticamāko klientu apkalpošanu. Proplastik SIA ir Latvijas uzņēmums, kas lepojas ar ilgu gadu laikā iegūtu pieredzi, tātad spēj dot vērtīgus padomus. Nav nebūtisku jautājumu. Neviens sapnis nav pārāk liels. Mūsu uzņēmums tika izveidots, pieņemot izaicinājumu noteikt un atrisināt klienta vajadzības un vēlmes.

Galu galā – mēs vēlamies būt uzticami. Gan attiecībā uz saviem produktiem, gan apkalpošanu. Mēs atbalstām savu produkciju, tāpat arī atbalstām Jūs. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums realizēt Jūsu ieceres. Mēs vēlamies, lai jums būtu telpa, kur īstenot savus sapņus, un mēs esam blakus, lai to īstenotu.

Iegūstiet drošu auto novietošanas vietu un sāciet sargāt savu automašīnu šodien, izvēloties Arcadia automašīnas nojumi.PRODUKTI – https://proplastik.lv/terases/darza-lapenes-majinas-auto-nojumes/

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo