Kā izvēlēties lapeni

Lapenēs ir kaut kas ļoti romantisks. Tās ir mājīgas un maģiskas, un pārvērš parasto neparastajā. Kā uzzināt, kura lapene ir vispiemērotākā?

Mērķis un atrašanās vieta

Pārdomājiet, kā un kad jūs izmantosiet savu lapeni. Izvēloties lapeni, pat vispraktiskākie apsvērumi kļūst sapņu vērti. Kur jūs novietosiet savu lapeni? Vai tas būs nomierinošs patvērums iekšpagalmā, koku ēnā, kur var norobežoties no apkārtnes? Vai tā būs vieta meditācijai, pārdomām un relaksācijai? Vai arī vēlaties, lai tā atrastos pašā pagalma aktivitāšu vidū kā burvīga atpūtas zona, no kurienes pieskatīt apkārt skraidošos bērnus vai kur rīkot ballītes un pasākumus?

Stils

Padomājiet par savas apkārtnes stilu. Kad zināt savas lapenes galveno mērķi, tad ir laiks izvēlēties tās izmēru un formu. Protams, jautājums ir par to, kas piestāvēs, bet neaizmirstiet padomāt par to, kā tas izskatīsies jūsu pagalmā gan izmēra, gan stila ziņā. Iespējams, jūs vēlaties modernu lapeni ar plakanu jumtu, piemēram, Milano vai romantiku, ko sniedz sešstūra lapene, piemēram, Roma vai Monaco. Jums piemērotāks varētu būt Palermo klasiskais dizains vai mājīgums, ko sniedz slēgtā lapene, piemēram, Ledro vai Garda. Iespējams, jūs vēlaties iegādāties Martinique, lapeni ar cieto jumtu, kas bija viena no 6 labākajām lapenēm 2021. gadā. Iespējams, ka vēlaties visizturīgāko tirgū pieejamo alumīnija lapeni Dallas.

Izmērs

Lai izmērs atspoguļo jūsu ideālo lapenes lietošanas mērķi. Intīmākām aktivitātēm un pasākumiem, piemēram, jogai, ģimenes vakariņām un nelielām kopā sanākšanām ideāli piemērotas ir 3 metrus platas lapenes, piemēram, Ledro. Ja jums patīk izklaidēt lielas viesu grupas, ja jums ir liela ģimene vai ja vēlaties pats sev nodrošināt plašu telpu, iespējams, tad labākā izvēle būs lapene Palermo vairāk nekā 4 metru garumā un platumā.

Īpašības

Ar ko uzturēšanos lapenē var padarīt vēl īpašāku? Padomājiet, kādas papildu īpašības jums ir nepieciešamas. Varat dot priekšroku tonētam jumtam, kas ļauj ieplūst saules gaismai, vai gaismu necaurlaidīgam stiklojumam, lai lapenē būtu vēsāks. Varbūt vēlaties slēgtu lapeni, kur gūt papildu patvērumu no svelmainās saules un mērcējošā lietus, un vēja brāzmām, vienlaikus joprojām izbaudot atrašanos ārpus telpām? Vai arī esat vairāk ieinteresēti iegūt atvērtu lapeni un uzstādīt greznus aizkarus elegancei un tīklu, lai pasargātos no vasaras kukaiņiem? Varbūt jūs dodat priekšroku pilnībā atvērtai lapenei. Lai kādas būtu jūsu vajadzības saistībā ar lapeni, mēs spējam tās nodrošināt.

Kāpēc izvēlēties Palram–Canopia lapeni?

Ja zināt, ka vēlaties lapeni, tad nākamais jautājums parasti (un pamatoti) ir – kurš ir vislabākais pārdošanā pieejamo lapeņu zīmols? Palram–Canopia alumīnija lapeņu gadījumā jebkura no jūsu izvēlētajām lapenēm ir jums piemērota, un tai būs visas tās īpašības, ko patiesi vēlaties. Apskatīsim tās.

Mūsu lapenes ir stingras, izturīgas, tām nav nepieciešama apkope

Palram–Canopia īsteno ļoti konkrētus uzdevumus, lai sniegtu jums sirdsmieru par lapenes izturību. Lapeņu konstrukcijā tiek izmantoti resnāki un izturīgāki balsti, biezāks alumīnijs un skrūvētie aizsargpārsegumi, lai aizsargātu skrūves pret rūsu un koroziju. Taču tas nav viss.

Visas mūsu lapenes ar cieto jumtu tiek samontētas bez skrūvēm. Praktiski tas nozīmē, ka lapenes jumts netecēs un paneļi nekļūs vaļīgi. Mūsu terases lapenes ir izgatavotas bez metināšanas, tādējādi jūs neredzēsiet neglītas rūsas pleķus, kādi ar laiku tādās vietās veidojas.

Mēs zinām, ka terases pārsegumi ir pakļauti laikapstākļu iedarbībai, tāpēc komplektā ir iekļauti 16 enkuri, kas nodrošina lielāku stabilitāti, turklāt visām mūsu lapenēm ir sniega slodzes un vēja pretestības izturības sertifikāti.

Mēs domājam par jūsu komfortu

Parasti metāla lapenes jumts laiž cauri lielu siltuma daudzumu, ko jūs patiesi sajūtat, atrodoties zem tā. Ja savā lapenē meklējat atelpu no svelmainās saules, tad noteikti nevēlaties atrasties koncentrētā karstumā – jūs vēlaties pret to aizsargāties. Mūsu lapeņu jumti ir izgatavoti no polikarbonāta paneļiem ar 85% līdz 100% lielu ēnojumu, tādējādi jūs esat aizsargāti no kaitīgajiem UV stariem un varat komfortabli atpūsties.

Mēs savas lapenes izgatavojam ar augstākām ieejas sijas, lai būtu ērtāk tajās uzturēties. Tueklāt mēs piedāvājam pret laikapstākļiem noturīgus aizkarus, ko iespējams aizvērt, ja vēlaties norobežoties no visiem.

Klientu apkalpošana rokas stiepiena attālumā

Runa nav tikai par kvalitāti. Kad pieņemat lēmumu iegādāties kaut ko, kas jums kalpos gadiem ilgi un kļūs par daļu no jūsu ikdienas, piemēram, lapeni, tad vēlaties būt droši, ka uzņēmums, no kura jūs šo preci iegādājaties, sniegs jums atbalstu. Un mēs to darām.

Mēs esam apņēmušies piedāvāt jums visuzticamāko klientu apkalpošanu. Proplastik ir Latvijas uzņēmums, kas lepojas ar ilgu gadu laikā iegūtu pieredzi, tātad spēj dot vērtīgus padomus. Nav nebūtisku jautājumu. Neviens sapnis nav pārāk liels. Mūsu uzņēmums tika izveidots, pieņemot izaicinājumu noteikt un atrisināt klienta vajadzības un vēlmes.

Galu galā – mēs vēlamies būt uzticami. Gan attiecībā uz saviem produktiem, gan apkalpošanu. Mēs atbalstām savu produkciju, tāpat arī atbalstām jūs. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums realizēt jūsu ieceres. Mēs vēlamies, lai jums būtu telpa, kur īstenot savus sapņus, un mēs esam blakus, lai to īstenotu.PRODUKTI – https://proplastik.lv/terases/darza-lapenes-majinas-auto-nojumes/

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo