Canopia siltumnīcas

Nav nekā apburošāka par savu ziedu, dārzeņu vai garšaugu audzēšanu. Ideāli apstākļi ir siltumnīcās, un Palram Canopia piedāvā ideālas siltumnīcas.

Labā siltumnīcā var ne vien pasargāt augus no skarbiem laikapstākļiem bet arī dit iespēju tiem plaukt un zelt. Laba siltumnīca tiek būvēta no izturīgiem un elastīgiem materiāliem, tajā ir laba ventilācija un lietus ūdeņu savākšanas sistēma, un tā tiek konstruēta atbilstoši klienta vēlmēm.

Mēs zinām, ka ir nepieciešama uzņēmība, lai uzbūvētu siltumnīcu, un vēlamies, lai jūs uzdrošinātos iegūt savu sapņu siltumnīcu. Canopia siltumnīcas ir paredzētas ikvienam, tās ir viegli salikt kopā, jo komplektā ir iekļauts pilnīgi viss.

Mēs piedāvājam profesionāli izgatavotus siltumnīcu komplektus, par kādiem sapņo visas pasaules dārzkopji. Mums ir risinājumi gan daudzsološiem iesācējiem, gan pieredzējušiem dārzniekiem, gan burvīgu orhideju audzētājiem, gan tiem, kas saulē briedina tomātus. Mums ir risinājumi dažādiem laikalstākļiem: sausumam, palielinātam mitrumam, karstumam, aukstumam.

Kļūstiet par burvi ar Palram Canopia siltumnīcu!

Kā izvēlēties siltumnīcu

Proplastik logo