Dārza lapene “Tucson”

Palram Canopia dārza lapene “Tucson”

Pārvērtiet savu āra teritoriju neparastā dzīvojamajā telpā, izveidojot papildinājumu savai mājai un dzīvesstilam, un baudiet to visu gadu. Dārza lapene Tucson ir stilīga, izturīga, multifunkcionāla un efektīva konstrukcija, kas ir izgatavota, lai atbilstu jūsu vajadzībām!

Auto nojume Tucson

Izmēri, īpašības

Izmēri: 3590 x 4350 mm
Platība: 15.6 m²
Krāsa: pelēka
Izstrādājuma sērijas nosaukums: Tucson
Jumta paneļu gaismas caurlaidība: 10%
Vēja spiediena izturība: 100 km/h
Sniega slodzes izturība: 75 kg/m²
Garantija: 10 gadu

Tucson dārza lapene pie ūdens

Lapene ir izgatavota no materiāliem, kam nav nepieciešama apkope. Tucson ir gudra izvēle jūsu dārzam un iekšpagalmam, jo dāvā aizsardzību skarbos un nepastāvīgos laikapstākļos. Tā ir stilīga un komfortabla, teicami piemērota jūsu dārza svinībām, āra atpūtas SPA, āra virtuvei, pagaidu sapulcēšanās nojumei vai bērnu rotaļu zonai. Tās konstrukcija ir eleganta un stingra, un to var izmantot visu gadu.

Iekārtota Tucson dārza lapene
  • Unikāla bezskrūvju jumta seguma sistēma.
  • Izturīgs, ar granulētu antracīta pulverkrāsu pārklāts rāmis, kas izgatavots no ļoti izturīga alumīnija un ar lāzeru griezta cinkota tērauda savienojumiem.
  • Faktiski nesalaužami, 6 mm šūnu polikarbonāta paneļi ir ar augstu triecienizturību un 100% droši pret UV stariem, kas sargā no krusas un sniega.
  • Bronzas krāsā tonētais stiklojums laiž cauri dabīgo saules gaismu, kad ir apmācies un mākoņains laiks, un sniedz pietiekami daudz ēnas karstās un saulainās dienās.
  • Lapene spēj izturēt skarbus laikapstākļus – paneļi ziemas sezonā nav jānoņem.
  • Vienkārša konstrukcija, ko var salikt divas personas. Iebīdāmo paneļu montāžas sistēma, montāžai gatavi profili ar iepriekš izurbtiem caurumiem, iepriekš sagriezti paneļi, komplektā ir iekļautas visas skrūves.
  • Izstrādājuma uzstādīšanai nepieciešama cieta un līdzena virsma, piemēram, betona vai koka pamats.
  • Lapenes ir pieejamas dažādos izmēros.
Slēgta dārza nojume

Lapeņu piederumi

Ir pieejami sertificēti nojumes piederumi.

Tucson nojumes ūdens notekas

Lietus ūdens notekas

Integrētās lietus ūdens notekas dod iespēju savākt ūdeni un papildināt laistīšanas sistēmu.

Tucson lapenes stiprinājumi pie zemes

Enkurošana

Nostipriniet automašīnas nojumi pie virsmas pēc savas izvēles. Konstrukciju ir iespējams viegli pārvietot. 6 stingri un izturīgi 8,8 cm alumīnija stabi.

Nojumes rāmis no alumīnija

Alumīnija konstrukcija, kas nerūsē

Izturīgs, ar pulverkrāsu pārklāts rāmis, kas izgatavots no ļoti izturīga alumīnija un ar lāzeru griezta cinkota tērauda savienojumiem ar antracīta apdari. Montāžai gatavi profili ar atbilstoši saurbtiem caurumiem.

Tucson nojumes jumta paneļi no polikarbonāta

Polikarbonāta paneļi

Faktiski nesalaužami, progresīvi izstrādāti, caurspīdīgi 6 mm šūnu polikarbonāta jumta paneļi ar augstu triecienizturību, noturīgi pret saplīšanu un aizsargā pret skarbiem laikapstākļiem, saglabā viengabalainību, nodrošina pilnīgu UV staru aizturēšanu. Paneļi ar laiku nezaudē krāsu, nelūzt un nekļūst trausli. Droša, ātra un vienkārša montāža saviem spēkiem. Bīdāma un nofiksējama jumta seguma uzstādīšana. Montāžai gatavi, iepriekš sagriezti paneļi.

Tucson nojumes jumts
Tucson nojumes kājas blakus automašīnai
Tucson nojumes jumta polikarbonāta lokšņu uzstādīšana

Raksts par to, kā izvēlēties automašīnas nojumi

LEJUPIELĀDES

Uzstādīšanas instrukcija:

Nojumes sertifikāts:

Arcadia auto nojumes sertifikāts

Renolds
renolds@proplastik.lv
+371 26448812

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo