Par uzņēmumu

Misija

Mūsu uzņēmums savā nozarē ir lielākais Baltijā. Mēs vēlamies arī turpmāk saglabāt savas līderpozīcijas tirgū, piedāvājot klientiem labākos un kvalitatīvākos produktus un pakalpojumus.

Kvalitāte

Pakalpojumu kvalitātes saglabāšanai nepieciešama pilna pašatdeve. Mēs piedāvājam mūsu klientiem tikai augstas kvalitātes produktus. Mēs apņemamies arī turpmāk pastāvīgi uzlabot savu preču sortimentu un padarīt vēl efektīvāku apkalpošanas procesu.

Mēs esam uzticami sadarbības partneri un nodrošinām mūsu produkcijai ilgmūžīgu kalpošanas laiku! Mūsu daudzgadīgā pieredze ļauj mums to paveikt!

Proplastik SIA VINK

Klienti

Mēs vēlamies, lai klienti uzsākot sadarbību ar mums, to arī turpinātu.  Mēs strādājam cieši kopā ar mūsu klientiem, lai sniegtu tiem tieši tāda veida produktus, kas viņiem ir nepieciešami, un pēc pieprasījuma – kur un kad vien viņi vēlas! Mēs esam cītīgi strādājuši, lai izveidotu augstu reputāciju savu pakalpojumu sniegšanā.

Mēs nedodam solījumus, kurus nevarēsim izpildīt. Mēs strādājam pie tā, lai klients atstāj mūs ar sajūtu, ka viņš ir novērtēts un ar apziņu, ka mēs esam vienmēr būsim pieejami arī pēc pirkuma! Mēs piedāvājam tehnisko konsultāciju, mēs cenšamies būt elastīgi un paredzēt iespējamās problēmas.
Mēs atzinīgi vērtējam mūsu klientu komentārus, jautājumus un atsauksmes par mums klientu apkalpošanas nodaļā!

Sadarbības partneri

Lai paaugstinātu mūsu piedāvāto produktu vērtību, mums ir jāuzstāda arī augstas prasības mūsu piegādātājiem, prasot nodrošināt augstu produktu un servisa kvalitāti, kā arī ilglaicīgas garantijas. Mēs vienmēr ļoti rūpīgi izvēlamies mūsu preču piegādātājus. Sadarbojoties tikai ar labākajiem sadarbības partnerus visā pasaulē, mēs nodrošinām, ka mūsu klienti var baudīt augstu pakalpojumu kvalitāti. Ideja par partnerības koncepciju ir pamats, lai Proplastik varētu izveidot “win-win” situāciju attiecībā uz visām pusēm – iegūt jaunas uzņēmējdarbības iespējas un arvien paaugstināt zīmola vērtību.

Attīstība

Mēs vienmēr cenšamies būt informēti par nepieciešamajām pārmaiņām – mēs cenšamies sekot līdzi tirgus tendencēm, lai ietu kopsolī ar mainīgajām vajadzībām. Mūsu partneri iegulda daudz pūļu, lai sasniegtu vairāk un vairāk tehnoloģiskos risinājumus, lai attīstītu jaunus produktus, reaģējot uz tirgus pieprasījumu un vajadzībām. Mēs mācāmies no viņiem un sniedzam to tālāk Jums.

Proplastik logo