Terases un stiklotas verandas

Terases

Vēlaties pavadīt vairāk laika ārā? Mēs pasargāsim jūs no saules un lietus.

Palram Canopia terases jumts sniedz vairāk komforta laukā, jo aizēno sauli un pasargā no lietus visu gadu.

Mēs piedāvājam gan atvērtus, gan slēgtus terašu pārklājumus, lai jūs varētu izvēlēties tādu, kas der jūsu dzīvesveidam. Atvērti terašu jumti rada plašuma sajūtu, vienlaikus pasargājot no karstas saules un lietus. Slēgts terases pārklājums ir kā pilnīgs mājas paplašinājums ar tādu pašu iekštelpu izskatu, vienīgi par daudz zemāku cenu. Visi Palram Canopia izstrādājumi terasēm ir izveidoti, lai pasargātu jūs gan ziemu, gan vasaru.

Terases jumts ir izturīgs, jo ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem. Jumta paneļi ir izgatavoti no ļoti stipra polikarbonāta paneļiem, kas pilnīgi pasargā no ultravioletajiem stariem un vienlaikus laiž cauri saules gaismu, tāpēc var baudīt tās gaismu un būt drošībā. Jums nav jāraizējas, ka paneļi sairs vai sāks dzeltēt. Jumts ir konstruēts tā, ka nav nevienas skrūves, tāpēc nekas nekur nesāks pilēt.

Alumīnija rāmis nerūsē un ir ļoti stiprs, tāpēc iztur vēju, lietu un sniegu. Mēs esam ļoti daudz ieguldījuši terases jumtu izstrādē, tāpēc nešauboties varat ieviest dzīvē savas idejas par terases pārklāšanu.

Baudiet svaigu gaisu visu gadu, neatkarīgi no laika apstākļiem!

Stiklotas verandas

Vai esat vēlējušies iziet ārā, kad laikapstākļi to neļauj? Mēs nespējam kontrolēt karsto sauli un lietusgāzes, bet varam to visu atvieglot.

Mēs piedāvājam slēgtas nojumes, kurās ir ēna un ir sauss, lai jūs varētu vairāk laika pavadīt laukā, neraizējoties par mūžam mainīgo laiku.

Visas stiklotās verandas ir izgatavotas gan ilgai kalpošanai, gan tā, lai iekļautos jūsu skaistajā ainavā. Nojumes ir izturīgas, jo ir izgatavotas no nerūsējoša alumīnija rāmja, kas ir nokrāsots ar pulverkrāsu, un nesalaužamiem polikarbonāta jumta paneļiem.

Stiklota veranda ne vien sniedz atelpu no svelmējošas saules, sēņu lietutiņa līņāšanas, odiem un dunduriem, bet arī ir pilnīgs mājas papildinājums. Tajā var ieturēt pusdienas, sauļoties, sapulcēt ģimeni un draugus, pat strādāt kā dārza ofisā. Mums ir patīkami uzzināt, ka šādās verandās ierīko karstas vannas un spa. Mums ir stiklota veranda, kas atbilst jūsu vēlmēm.

Baudiet skaistus dabas skatus, komfortabli sēžot stiklotā Palram Canopia verandā!

Kā izvēlēties terases pārsegumu

Proplastik logo