Kā izvēlēties terases pārsegumu

Kas var būt labāks par sēdēšanu uz terases ar karstas kafijas tasi vai auksta alus glāzi? Var baudīt atsvaidzinošo āra gaisu, vienlaikus jūtoties komfortabli. Terases pārsegumi piedāvā ne vien ēnu un patvērumu, bet arī jūsu iekštelpas turpinājumu – vietu, kur iekārtoties ar labu grāmatu, un kurā jūsu āra mēbeles paliek sausas un aizsargātas. Šāda vieta nojauc robežas starp iekštelpu un āru. Tur var ieturēt maltīti kopā ar ģimeni un draugiem. Turklāt tas viss palielina jūsu mājas vērtību.

Lai līdz tam nonāktu, ir jāzina, kurš terases pārsegumu komplekts ir jums vispiemērotākais, un jāapsver dažas lietas.

No kā tas ir izgatavots?

Jūs varat sapulcēties kopā ar draugiem un ģimeni, neuztraucoties par savu Palram–Canopia alumīnija terases pārsegumu. Visi mūsu alumīnija terases pārsegumi ir izgatavoti no ļoti stipriem materiāliem, kas spēj izturēt skarbus laikapstākļus. Elastīgie polikarbonāta jumta paneļi ir izgatavoti ilgam kalpošanas laikam un aizsardzībai pret kaitīgo UV starojumu, vienlaikus ielaižot iekštelpā patīkamo saules gaismu. Jumts tiek montēts bez skrūvēm, tā novēršot lietus vai rasas iekļūšanu. Terases pārsegums ar alumīnija rāmi ir neticami izturīgs un nodrošina jums āra dzīvojamo telpu visa gada garumā.

Vēlaties atvērtu vai slēgtu terases pārsegumu?

Mēs piedāvājam gan atvērtus, gan slēgtus terases pārsegumus, kas atbilst jūsu dzīvesstilam un vajadzībām. Atvērtie terases pārsegumi dod patvērumu no pārmērīga saules radīta karstuma un lietus.

Atpūta ārpus telpām būs vēl patīkamāka, jo vieta starp balstiem ir lielāka, nekā vidēji ierasts, lai varētu viegli aiziet pēc ēdiena, dzērieniem un uzturētu dzīvīgas sarunas. Mūsu terases ir ideāli piemērots izklaidei brīvā dabā un atpūtai, nepakļaujot sevi karsējošiem saules stariem vai lietum.

Ar slēgtajiem terases pārsegumiem, piemēram, San Remo vai Sunroom, jūs iegūstat pilnīgu papildinājumu savai mājai un logu no grīdas līdz griestiem, lai pat tad, ja durvis ir aizvērtas, jums būtu garantēts skats uz apkārtni, kas iegūts, ieguldot nelielas izmaksas. Klasiskās tīrās līnijas piešķir jūsu mājai gaismu un eleganci, kā arī papildu telpu, kur atpūsties vienatnē vai kopā ar draugiem.

Mūsu alumīnija terases pārsegumi veido ideālu vidi, kur apsēsties, novilkt apavus un izbaudīt laiku mājās, vienalga, vai nomierinoši šalc lietus vai spīd silta saule, turklāt var izvairīties no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem. Jūs varat izmantot terases pārsegumu, lai izklaidētu apkārtējos āra dzīvojamajā vai ēdamistabā, novietotu džakuzi, izveidojot savu privāto SPA, vai izmantotu to kā siltumnīcu, kas ir piepildīta ar sulīgiem zaļumiem. Lai arī ko jūs darītu, tas ir paredzēts tieši jums.

Kādu izmēru vēlaties?

Ja zināt, ko vēlaties darīt ārtelpā vai zem terases pārseguma, tad ir vieglāk izvēlēties nepieciešamo izmēru. Vai jums nepieciešams tajā ievietot ēdamgaldu, krēslus un bāra ratiņus ballītēm? Varbūt dodat priekšroku atpūtas telpai ar L formas tahtu un kafijas galdiņu, uz kura novietot dzērienus? Nelielam balkonam piestāvētu apburošā terase Sierra, savukārt lielai telpai – kaut kas līdzīgs iespaidīgajai Stockholm. Visu Palram–Canopia terases pārsegumu skaistums slēpjas tajā, ka tiem lielākoties ir pieejams elastīgs stabu izvietojums, lai terases pārsegumu izmantotu atbilstoši jūsu vajadzībām un telpai.

Kāda krāsa un stils ir jums piemēroti?

Pie mums ir pieejami ne tikai dažādi izmēri, mums piedāvājumā ir arī dažādas rāmju krāsas un stiklojums, lai atbilstu jums vēlamai estētikai un vajadzībām. Visi Palram–Canopia alumīnija terases pārsegumi ir veidoti ar tīrām, modernām līnijām, lai panāktu pievilcīgu izskatu.

Kāds augstums, garums un platība jums nepieciešami?

Vairums mūsu alumīnija terases pārsegumu ir pilnībā regulējami. Jūs iestatāt augstumu, attālumu līdz mājai, kā arī attālumu starp stabiem, lai maksimāli pielāgotu to visu savām vajadzībām.

Kāds jumta paneļu biezums ir vispiemērotākais?

Mēs piedāvājam dažāda biezuma terases pārsegumu paneļus, sākot no Sierra ar 6 mm šūnu polikarbonāta līdz Feria ar 8 mm šūnu polikarbonātu vai pat biezāku – Olympia vai Gala ar 16 mm šūnu polikarbonātu. Ja vēlaties kristāldzidru skatu uz debesīm, tad piedāvājam Stockholm ar 4 mm cietajiem jumta paneļiem.

Izbaudiet siltas dienas un vēsas naktis zem sava jaunā metāla terases pārseguma.

Kāpēc iegādāties Palram–Canopia terases pārsegumu?

Ja meklējat vislabāko terases pārsegumu, tad vēlaties tādu, kas kalpo ilgi, ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāla, aizsargā jūs un jūsu mantas.

Sāksim ar mūsu materiālu kvalitāti

Visi Palram–Canopia terases pārsegumi ir izgatavoti, izmantojot polikarbonāta paneļus un alumīnija rāmjus. Ļaujiet mums paskaidrot, kāpēc tas ir svarīgi.

Polikarbonāts ir ļoti kvalitatīva plastmasa, ko sauc par „caurspīdīgo tēraudu”. To ir grūti salauzt, tas ir ārkārtīgi noturīgs pret laikapstākļiem un izskatās līdzīgs stiklam Atšķirībā no stikla polikarbonāts ir stingrāks, izturīgāks un drošāks.

Jūs jau saprotat, ka polikarbonāts ir vislabākā izvēle terases pārsegumam, bet kāpēc izvēlēties Palram polikarbonātu? Uzņēmums Palram šos augstas kvalitātes polikarbonāta paneļus ražo jau vairāk nekā 30 gadus. Ražošanā tiek izmantots vienīgi augstas klases polikarbonātu un tiek iestrādāts UV aizsargslānis. Tas samazina krāsas zudumu un trauslumu, kas parasti veidojas laika gaitā.

Paneļi tiek iebīdīti izturīgos alumīnija rāmjos, padarot montāžas procesu vieglu un konstrukciju – drošu.

Mēs piedāvājam jums nepieciešamās funkcijas

Mūsu terases pārsegumiem ir elastīgi alumīnija rāmji, nodrošinot noturību pret vēju un laikapstākļiem ar masīvākiem balstiem nekā standarta terases pārsegumiem, lielāku attālumu starp tiem, lai būtu vairāk vietas, bīdāmiem aizsargpārsegumiem un krāsotiem stiprinājuma enkuriem.

Terases pārsegumi parasti laiž cauri daudz siltuma. Ja meklējat atelpu no svelmainās saules, tad nevēlaties sajust vairāk karstuma – jūs vēlaties no tā aizsargāties. Mūsu terases pārsegumu jumti ir izgatavoti no polikarbonāta paneļiem ar zemu siltuma pārnesi. Turklāt jūs esat par 100% aizsargāti no kaitīgajiem UV stariem, tāpēc varat atpūsties komfortabli.

Salīdzinot ar standarta tirgus izstrādājumiem, mūsu terases pārsegu balsti ir lielāka izmēra, lai nodrošinātu labāku izskatu un lielāku izturību. Mūsu terases pārseguma stabu izvietojums ir maināms, lai pielāgotu jūsu mājai. Pielāgojumi ar to nebeidzas. Mēs piedāvājam terases pārsegumu piederumus, piemēram, apgaismojuma sistēmu, kas maz sakarst, āra sildītāju, sānu sienu un terases pārseguma aizklāju, kas sniedz vēl lielāku aizsardzību un luksusa izskatu.

Mēs esam pieejami tad, kad jums tas nepieciešams

Atbilstoša terases pārseguma izvēle ir svarīga, tāpat kā viss, kas tam seko. Jūs vēlaties, lai tas ir daļa no jūsu mājas un lai par to nebūtu jāsatraucas. Mēs zinām, ka dzīvē veidojas dažādas situācijas, un, kad tās pienāk, mēs jums palīdzam.

Mēs esam apņēmušies piedāvāt jums visuzticamāko klientu apkalpošanu. Nav nebūtisku jautājumu. Neviens sapnis nav pārāk liels. Mūsu uzņēmums tika izveidots, pieņemot izaicinājumu noteikt un atrisināt klienta vajadzības un vēlmes.

Galu galā – mēs vēlamies būt uzticami. Gan attiecībā uz saviem produktiem, gan apkalpošanu. Mēs atbalstām savu produkciju, tāpat arī atbalstām jūs. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums realizēt jūsu ieceres. Mēs vēlamies, lai jums būtu telpa, kur īstenot savus sapņus, un mēs esam blakus, lai to īstenotu.PRODUKTI – https://proplastik.lv/terases/darza-lapenes-majinas-auto-nojumes/

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo