Kā izvēlēties siltumnīcu

Iedomājoties par telpu, kas paredzēta, lai tajā audzētu visu, ko vēlaties, mēs kļūstam sapņaini. Tāda telpa palielina pašpaļāvību, piepilda radošo vajadzību un nostāda jūs vienā rindā ar dabu.

Jūs zināt, ka vēlaties siltumnīcu, un nevarat vien sagaidīt, kad sāksiet strādāt dārzā un redzēsiet sava darba augļus (vai dārzeņus). Taču vispiemērotākās siltumnīcas izvēle var būt biedējoša. Pirms izdarīt izvēli, ir jāņem vērā daudzas lietas. Jūs, iespējams, jūtaties satraukti, bet neuztraucieties – mēs to visu jau esam sakārtojuši.

Vispirms izdomājiet, kur tā atradīsies

Tas, kādus augus vēlaties audzēt un cik ēnainā vietā dzīvojat, nosaka, kur novietot siltumnīcu.

Lai arī saules iedarbība neapšaubāmi ir vissvarīgākais apsvērums, tomēr tas ir atkarīgs no tā, kādus augus vēlaties audzēt. Piemēram, ja mūsu mērķis ir audzēt augus līdz nobriešanai vai turpināt audzēt augus rudenī un ziemā, tad ir nepieciešams maksimāli daudz saules gaismas. Pavairošanas potzariem, pārdēstījumiem un sēklu diedzēšanai ir labāk izvēlēties daļēji apēnotu vietu. Tāpat, lai samazinātu gaismas daudzumu siltumnīcā, jūs varat izvēlēties saulainu vietu un uzstādīt auduma pārsegu.

Padomājiet, vai ir nepieciešama piekļuve ūdenim vai strāvas avotam. Atkarībā no pieejamās saules gaismas siltumnīcai var būt nepieciešama papildu apkure. Dažas siltumnīcas var ierīkot tieši pie mājas durvīm. Ja tādas iespējas nav, tad piedāvājam siltumnīcas sildītājus.

Pēdējais apsvērums saistībā ar vietu ir augstums, t.i., cik augstus griestus vēlaties savā siltumnīcā. Visas Palram–Canopia siltumnīcas ir pietiekoši augstas, lai tajās varētu strādāt, tomēr, ja nepieciešams papildu augstums, tad aplūkojiet Glory un Americana.

Izvēlieties stiklojumu

Piemērotāko stiklojumu nosaka klimats un tas, kādus augus vēlaties audzēt. Polikarbonāts neapšaubāmi ir vēlamā siltumnīcas paneļu izvēle, jo sniedz stikla priekšrocības, turklāt ir drošāks un izturīgāks. Kā nozares līderis polikarbonāta jomā, mēs ar lepnumu piedāvājam trīs stiklojuma iespējas dažādos stilos un izmēros: viena slāņa monolītā polikarbonāta siltumnīcas, divu vai vairāku slāņu šūnu polikarbonāta siltumnīcas un hibrīda siltumnīcas.

Jautājums ir, kura polikarbonāta siltumnīca jums būtu vispiemērotākā? Paneļi, ka sizkliedē gaismu, sadala to vienmērīgāk, bet, ja dzīvojat vietā, kur nepieciešamas vairāk saules gaismas vai vēlaties skaidri redzēt no ārpuses, kas aug siltumnīcā, tad ir jāizvēlas pilnīgi caurspīdīgs viena slāņa polikarbonāts. Mūsu hibrīda siltumnīcām ir jumta paneļi, kas izkliedē gaismu, un caurspīdīgi sienu paneļi, kas sniedz abu paneļu veidu priekšrocības, ja vien atbilst jūsu vajadzībām.

Pēc tam – aprēķiniet platību

Ja zināt siltumnīcas uzstādīšanai vispiemērotāko vietu un piemērotāko stiklojumu, parunāsim par siltumnīcas izmēru. Palram–Canopia piedāvājumā ir plašs siltumnīcu izmēru klāsts – no mazām siltumnīcām, piemēram, 1x1m Plant Inn, līdz lielām siltumnīcām, piemēram, 3×3.5m Oasis.

Plānojot siltumnīcas lielumu, ņemiet vērā ap to esošo teritoriju, lai varētu to uzbūvēt un tai viegli piekļūt.

Vēl mazliet padomājiet par klimatu

Apdomājot, kurš siltumnīcas komplekts jums ir vispiemērotākais, ir jāņem vērā arī vēja un sniega slodze. Atkarībā no tā, kur dzīvojat, jums var būt nepieciešama Bella vai Glory ar lielu vēja un sniega slodzes izturību.

Jautrākā daļa

Tālāk jums no plašā piedāvājuma ir jāizvēlas rāmja krāsa! Pēc tam atliek tikai veikt pasūtījums pie mums. Siltumnīcas salikšanas instrukcija ir katras siltumnīcas komplektā, kā arī mūsu vietnē.

Ja jums joprojām nepieciešama palīdzība lēmuma pieņemšanā, tad sazinieties ar mums.

Kāpēc izvēlēties Palram–Canopia siltumnīcu?

Lūkojoties uz visiem tirgū pieejamajiem siltumnīcu komplektiem, izglītots patērētājs jautās: “Kura siltumnīca ir vislabākā? Kāpēc izvēlēties Palram–Canopia siltumnīcu? Vai tā ir īstā izvēle tieši man?” Mēs domājam, ka ir, un, lūk, kāpēc.

Sāksim ar kvalitāti

Visas Palram–Canopia siltumnīcas ir izgatavotas no polikarbonāta paneļiem un alumīnija rāmjiem. Tas jums var nenozīmēt neko daudz, ja šajos jautājumos neesat iedziļinājušies, tāpēc ļaujiet paskaidrot.

Vienkārši runājot, polikarbonāts ir ļoti kvalitatīva plastmasa. Tas ir tik izturīgs, ka to sauc par „caurspīdīgo tēraudu”. To ir grūti salauzt un tas ir ārkārtīgi noturīgs pret laikapstākļiem. Tā kā tas ir līdzīgs stiklam, tad visiem patīk siltumnīcas no tā. Atšķirība starp polikarbonātu un stiklu nav tikai izturība, bet arī drošība un uzticamība.

Jūs saprotat, ka polikarbonāts ir vislabākā izvēle siltumnīcai, bet ir arī citi uzņēmumi, kas pārdod polikarbonāta siltumnīcas. Kāpēc tad izvēlēties mūsējo? Palram savus augstās kvalitātes polikarbonāta paneļus ražo jau vairāk nekā 30 gadus. Ražošanas procesā mēs izmantojam tikai augstas klases polikarbonātu un iestrādājam tajā UV aizsargslāni. Tas samazina krāsas zudumu un trauslumu, kas parasti veidojas laika gaitā. Ja jūs savā siltumnīcā ieguldāt laiku, naudu un darbu, tad vēlaties, lai tā neskarta kalpotu pēc iespējas ilgāk.

Mūsu siltumnīcu paneļi tiek iebīdīti ļoti izturīgos alumīnija rāmjos, tāpēc nav nepieciešami stiprinājumi. Tas nozīmē, ka montāža ir vienkārša un konstrukcija – droša. Mūsu alumīnija rāmji ir elastīgi, ar biezāku profilu nekā standarta konstrukcijās, tāpēc ir izturīgāki pret vēju un sniegu.

Labas kvalitatīvās īpašības

Visām Palram–Canopia polikarbonāta siltumnīcām biežāk tiek piedāvātas eņģu, nevis bīdāmās durvis, lai nodrošinātu ciešāku blīvējumu. Tādējādi konstrukcija ir izturīgāka, hermētiskāka un drošāka, tātad kalpos gadiem ilgi. Mēs iekļaujam pamatni visu siltumnīcu komplektos, kā arī visām detaļām dodam 5-10 gadu garantiju. Garantija attiecas ne tikai uz paneļiem un rāmi, bet uz visām siltumnīcas detaļām.

Runa nav tikai par kvalitāti. Kad pieņemat lēmumu iegādāties kaut ko, kas jums kalpos gadiem ilgi un kļūs par daļu no jūsu ikdienas, piemēram, siltumnīcu, tad vēlaties būt droši, ka uzņēmums, no kura jūs šo preci iegādājaties, sniegs jums atbalstu. Un mēs to darām.

Uzticama klientu apkalpošana

Mēs esam apņēmušies piedāvāt jums visuzticamāko klientu apkalpošanu. Proplastik ir Latvijas uzņēmums, kas lepojas ar ilgu gadu laikā iegūtu pieredzi, tātad spēj dot vērtīgus padomus. Nav nebūtisku jautājumu. Neviens sapnis nav pārāk liels. Mūsu uzņēmums tika izveidots, pieņemot izaicinājumu noteikt un atrisināt klienta vajadzības un vēlmes.

Galu galā – mēs vēlamies būt uzticami. Gan attiecībā uz saviem produktiem, gan apkalpošanu. Mēs atbalstām savu produkciju, tāpat arī atbalstām jūs. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums realizēt jūsu ieceres. Mēs vēlamies, lai jums būtu telpa, kur īstenos savus sapņus, un mēs esam blakus, lai to īstenotu.PRODUKTI – https://proplastik.lv/siltumnicas/canopia-siltumnicas/

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo