Tekstila banera audumi

Soyang logo Berger logo Mehler logo Neschen logo Verseidag indutex logo Auriko logo

TEKSTILA BANERI
Svars g/m2
Ruļļa platums cm
Universal Tentex FR + ws
200
310/510
 Viegls audums. Izmantošana: baneri, gaismas kastes, informācijas plakāti, tenti, lietussargi. Apdrukai ar UV, lateksa un solventa apdruku.
Universal Lightex FR + ws
 290
 205/310/505
 Viegls audums (100% poliesteris) gaismas kastēm un plakātiem. Apdrukai ar UV, solventa un lateksa apdruku.
Universal TCS Voile FR + ws
45
 505
 Plāns, gaismcaurlaidīgs audums. Pielietojums: aizkari, reklāmas banneri, teātru dekorācijas. Apdrukai ar UV, solventa, lateksa , sub-water un sub-paper apdruku.
TCS gauze FR + ws
 80
 505
 Plāns, gaismcaurlaidīgs audums. Pielietojums teātru dekorācijām, logu aizkariem, skaļruņiem, fona dekorācijām. Apdrukai ar UV, solventa, lateksa, sub-paper, sub-oil, sub-water apdruku.
Be.Tex Display210 FR
 210
 260/310
 Mīksts un caurspīdīgs audums. Materiāls lieliski piemērots karogiem un informācijas plakātiem. Apdrukai ar lateksa, sub-paper, sub-oil, sub-water apdruku.
PES Display 210 FR
 210
505
 Mīksts un caurspīdīgs audums. Materiāls lieliski piemērots karogiem un informācijas plakātiem. Apdrukai ar: lateksa, sub-paper, sub-oil, sub-water apdruku.
Micro Backlight 260 FR + w
 260
 254
 Mīksts audums. Piemērots: pop-up izstrādājumiem, informācijas plakātiem, gaismas kastēm. Elastīgums 1-2%. Apdrukai ar: UV un sub-paper apdruku.
Micro Blockout SL
 260
 254
 Mīksts audums. Blockout ir piemērots apdrukai no abām pusēm. Apdrukai ar tsansfer trükk.
FlagSuperb Sublimation
 108
 255
 Plāns karogaudums, neplīstošs. Apdrukai ar: lateksa, sub-water, sub-oil, sub-sol un sub-paper apdruku.
UVTex Artist Premium Heavy
250
320/505
 Viegls audums, kas noturīgs pret dažādiem laikapstākļiem. Apdrukai ar UV, lateksa un dye-sub apdruku. Piemērots: roll-up izstrādājumiem, plakātiem, teātru dekorācijām u.c. Ir B1 ugunsdrošības sertifikāts.
AirTex Magic
 330
 310/500
 Audums ar PVC pārklājumu, virsma ir matēta vai spīdīga. Apdrukai ar UV, solventa un lateksa apdruku.
Architex Pes Decor FR
245
310/505
 Viegls audums, izmantojams iekštelpās. Apdrukai ar: UV un lateksa apdruku. Pielietojums: griestu nosegšanai, reklāmplakātiem u.c. Ir B1 ugunsdrošības sertifikāts un MED sertifikāts.
Samba FR
195
260
 Audums, kas noturīgs pret dažādiem laikapstākļiem, gaisa necaurlaidīgs, neburzās. Apdrukai ar UV, solventa, lateksa un sub-paper apdruku. Pielietojums: gaismas kastes, tenti, lietussargi, mēbeļu pārsegi uc.
Canvas Banner Matisse
270
127/152
 Lõuendi sarnane audums, neburzās. Apdrukai ar: UV, solventa, lateksa apdruku. Pielietojums: auduma tapetes, reklāmas stendi, mākslas darbu reprodukcijām uc.

Materiāls tiek pārdots tikai veselos ruļļos.

Tehniskā specifikācija:                                                                                             B1 ugunsdrošības sertifikāti:

Architex_PES_Decor_tehniskais_apraksts                                                      B1_ugunsdrošības sertifikāts  M1_sertifikāts

Universal_Lighttex_tehniskais_apraksts                                                         B1_ugunsdrošības sertifikāts

Be.Tex_Display210_tehniskais_apraksts                                                        B1_ugunsdrošības sertifikāts

Samba_FR_tehniskais_apraksts                                                                       B1_ugunsdrošības sertifikāts

Canvas_Banner_Matisse_tehniskais_apraksts

Jautājumus lūdzu sūtiet uz e-pastu svens@proplastik.lv

Proplastik logo