Bieži uzdoti jautājumi par Palram produkciju

Vai zinaji - atbildes par Palram produkciju

Bieži uzdoti jautājumi par Palram

3D burti un logo tiek izgatavoti no plastmasas, metāla vai putām. Ar to palīdzību pastiprina iespaidu un skaidri pavēsta domu. Šādas zīmes var tikt izgaismotas.Accordion Sample Description
Visi Palram polikarbonāta izstrādājumi var tikt auksti liekti darba vietā uzstādīšanas gaitā, vienīgi ir jāievēro minimālais rādiuss. Tas ir atkarīgs no izvēlētā produkta. Piemēram, PALSUN un SUNLITE plāksnēm minimālais rādiuss = lokšņu biezums x 200. Sīkāka informācija ir Palram katalogā.Accordion Sample Description
Ieteicamais materiāla biezums iestiklošanai ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā vēja un sniega slodze, plāksnes lielums un ierāmēšanas veids. Palram vietnē ir kalkulatori, ar kuru palīdzību var noteikt ieteicamo biezumu.
Lai samazinātu telpu sasilšanu no fasādes, Palram ļoti iesaka izmantot tonētus SolarSmart™ paneļus. SolarSmart™ tonējums ir izmantojams visiem Palram polikarbonāta izstrādājumiem. Sīkāka informācija ir Palram SolarSmart™ tehnoloģijas lapā.
Monolītas vai daudzslāņu loksnes var likt dubulti, izmantojot alumīnija nenesošo sienu profilus un EPDM paplāksnes. SUNPAL sistēmu var klāt dubulti ar speciālu Palram alumīnija profilu palīdzību.
PALSUN var uzstādīt ar standarta nenesošo sienu alumīnija profiliem un stiklam līdzīgām EPDM paplāksnēm vai zirnekļa stiprinājumiem ar aptuveni 400 mm starp centriem. Taču nevar izmantot stikla silikonu – šajā gadījumā ir ieteicams to aizvietot ar PALGARD (PALSUN), kam ir prtskrāpējumu pārklājums.
Tas ir atkarīgs no izstrādājuma ražošanas datuma un glabāšanas apstākļiem. Ir ieteicams pārbaudīt izstrādājumus pirms termiskas formēšanas.
Lielākā daļa Palram izstrādājumu tiek pārklāti ar PE plēvi, un tie ir termiski formējami. Mēs iesakām izmantot tīru, nevis apdrukātu plēvi.
Organiskā stikla malas var pulēt, karsējot ar loddegli, karstu gaisu vai rotējošu vaska ripu.
Minimālais pieļaujamais polikarbonāta rādiuss = loksnes biezums x 200. Piemēram, 2 mm loksnes minimālais liekšanas rādiuss ir 400 mm.
PALCLAD Pro standarta lokšņu izmēri ir 1500x3000 mm, biezums ir 2 vai 2.5 mm.
PALCLAD Pro standarta krāsas ir balta un pelēkbalta. Pēc īpaša pasūtījuma ir pieejamas loksnes vēl 10 krāsās. PALCLAD Pro var apdrukāt – tinte labi pieķeras virsmai un tiek iegūta lieliska drukas kvalitāte.
Antimikrobiāls un antibakteriāls pārklājums daudzos gadījumos pilda vienas un tās pašas funkcijas. Taču antimikrobiāls papildus iznīcina sēnītes, tātad uz virsmas neveidojas pelējums.
Jā. Var veidot kupolus vai stiklotus risinājumus. Lūdzu, sazinieties ar Palram tehnisko atbalsta dienestu, lai iegūtu sīkāku informāciju.
Ja veido virsgaismas risinājumus, tad monolītas vai šūnu polikarbonāta loksnes ir jāuzstāda, izmantojot alumīnija profilus.
Viļņotas polikarbonāta loksnes uzklāj kā viendabīgu metāla jumta daļu. Sīkāka informācija ir Palram ieklāšanas instrukcijās.
Kā virsgaismas konstrukcija var kalpot caurspīdīgas PVH loksnes, ja tās apvieno ar metāla vai cita materiāla jumta segumu. Šāds risinājums der tikai vietās ar aukstu klimatu.
Urbumi ļauj loksnēm izplesties un sarauties atkarībā no temperatūras. Ja neurbj, tad loksnes var deformēties, savērpties vai plaisāt.
Palram piedāvā produktus ar dažādu gaismas caurlaidību – no 0 līdz 90%. Mēs piedāvājam izkliedēšanas krāsu, kas laiž cauri 85% gaismas un izkliedē visus 100% no tās. Tāda plāksne nav caurspīdīga, bet ļoti labi laiž cauri gaismu.
Polikarbonāta loksnes absorbē ultravioleto gaismu, un tas nozīmē, ka materiāls ar laiku sairst. Lai no tā izvairītos, plāksnes tiek pārklātas ar īpašu materiālu. Tāpēc plāksnes ir jāliek ar UV aizsargslāni uz ārpusi. Lielākajai daļai lokšņu slānis ir tikai vienā pusē, un tas ir skaidri norādīts.
Jā. Viļņotas loksnes var auksti locīt, lai izveidotu arkveida virsmu. Ir svarīgi ievērot Palram norādīto minimālo liekšanas rādiusu, ko var atrast lokšņu ieklāšanas instrukcijās. Viļņotās loksnes turklāt var locīt gareniski.
Nē. Ja klāšanas laikā bez tā nevar iztikt, izmantojiet kāpnes, platformas vai jumta dēļus.
Jā. Mēs varam dot pārbaužu atskaites un līdzīgus dokumentus. Lūdzu, sazinieties ar savu Palram piegādātāju.
Varat klāt no labās puses uz kreiso vai otrādi. Ir ieteicams klāt pret valdošo vēju virzienu. Nekad nesāciet klāt no abām malām vai divām dažādām vietām.
Palram ir izstrādājis latojuma tabulas katram izstrādājumam. Meklējiet interneta vietnē vai katalogā.
Nē. Daudzslāņu polikarbonāta šūnām vienmēr ir jābūt vertikāli, lai kondensāts varētu iztecēt ārā.
Jā. Sāciet klāt no apakšas, lai pārklājumi neļautu ūdenim tikt iekšā.
Jā. Var pasūtīt sava izmēra BULLETPROOF loksnes līdz pat 4 kvadrātmetru lielumam.
BULLETPROOF plāksnēm ir UL 752 aizsardzība līdz pat 6. līmenim – pret automātiskiem ieročiem ar pistoļu kalibra lodēm, piemēram, 9 mm Uzi.
BULLETPROOF plākšņu aizsardzības pakāpe pret bruņotu ielaušanos ir atbilstoša standartam ASTM F1915-05 Security Grade Level 1-3, kas ir izstrādāts, lai mērītu piederumu izturību pāraudzināšanas iestādēs.
Nekad nelietojiet abrazīvus vai ļoti sārmainus tīrīšanas līdzekļus. Nekad neatstājiet tīrīšanas līdzekļus nenotīrītus no Palram polikarbonāta izstrādājumiem ilgu laiku. Tūlīt noskalojiet ar aukstu, tīru ūdeni. Neizmantojiet tīrīšanas līdzekļus tiešā saules gaismā. Nekad neizmantojiet asus priekšmetus, kasītājus vai nažus polikarbonāta tīrīšanai. Netīriet ar benzīnu. Vienmēr gādājiet par drošību un nekad nekāpiet uz polikarbonāta loksnēm. Pirms paneļu tīrīšanas vienmēr pārbaudiet tīrīšanas līdzekļus nelielā, neuzkrītošā daļā, lai nodrošinātos pret negatīvu iznākumu. Nelieciet spiediena mazgātāja galu pārāk tuvu plāksnēm. Spiediena mazgātājiem bieži vien ir pietiekami liels spiediens, lai izspiestu caurumu vai noplēstu plāksni. Nekad netīriet smiltis un putekļus sausā veidā, jo tie var saskrāpēt lokšņu virsmu.
Tas ir viegli izdarāms ar Palram MetalMatch. Tā var savienot gandrīz visas industriāli ražotas loksnes ar trapeces šķērsgriezumu un uzklāt SUNTUF kā homogēnu jumta daļu.
Viļņotas PVH loksnes izmanto celtnēm, kam nepieciešams necaurspīdīgs segums vai kas atrodas ķīmiskās fabrikās, pie jūras krasta, kūtīs vai piena fermās, kur ir virsmu saēdoša vide.
Viļņotas PVH loksnes pārsvarā tiek izmantotas kā necaurspīdīgs jumta un sienu klājums uz industriālām būvēm, kur ir virsmu saēdoša vide, piemēram, ostu noliktavām, govju kūtīm un pienotavām. Viļņotas polikarbonāta loksnes parasti tiek izmantotas jumtiem un sienām, ja ir nepieciešama dabiska gaisma.
Lielākais ieguvums no vertikālu šuvju sistēmas ir tā, ka tā tiek pārdota ar visiem uzstādīšanas piederumiem. Šai sistēmai ir arī lielāka ūdensnecaurlaidība, un tā ir vieglāk un ātrāk uzstādāma.
Ēnas koeficients ir caurspīdīga materiāla salīdzinājums ar 3 mm biezu stiklu ar 87% lielu gaismas caurlaidību. Jo mazāks ir ēnas koeficients, jo patīkamāk ir atrasties zem šī materiāla pārklājuma karstā, saulainā laikā. Arhitektu projektos šai vērtībai ir jābūt robežās no 0.3 līdz 0.5.
Daudzslāņu polikarbonātu vajag izmantot, ja ir svarīga termoizolācija. Monolīto polikarbonātu vajag izmantot, ja ir svarīga akustiska izolācija un stiklam līdzīgs izskats.
Matēta virsma ir piemērota, ja vēlas izvairīties no atspīduma.
Izvēle ir atkarīga no izmantošanas veida. Vairāki krāsainā polikarbonāta veidi ir caurspīdīgi, daži tikai laiž cauri gaismu. Ja ir nepieciešams, lai materiālam var redzēt cauri, tad dūmakainībai ir jābūt mazākai par 1% un gaismas caurlaidībai ir jābūt saskaņotai ar apgaismojumu. Ja nepieciešams, lai cauri neredz, bet gaismu laiž cauri, tad dūmakainībai ir jābūt 100% un gaismas caurlaidībai ir jābūt atkarīgai no izvēlētās krāsas.
Viļņotajām SUNTUF Plus loksnēm ir vislielākā gaismas caurlaidība un UV aizsargspēja, īpaši laba slodzes un triecienu izturība. SUNLITE Plus šūnu polikarbonāta loksnēm ir labākas siltumizolācijas īpašības. Ja siltuma izolācija ir nepieciešamāka par gaismas caurlaidību, tad ir jāizvēlas daudzslāņu SUNLITE Plus polikarbonāta loksnes.
Jā. Ar Palram MetalMatch tehnoloģiju var izveidot pārklājumus, kas bez īpašiem papildinājumiem der visām būvēm.
Jā. Tomēr vajadzēs mazliet pastiprināt konstrukciju, lai tā varētu noturēt slodzi.
Palram polikarbonāta loksnes ir pārklātas ar slāni, kas aizsargā no ultravioletajiem stariem, līdz ar to sargā arī no UV izsauktās sairšanas, dzeltēšanas un trausluma palielināšanās. Aizsargslānis sargā plāksnes no kaitīgās UV staru ietekmes un palīdz saglabāt gaismas caurlaidību un kvalitāti ilgus gadus. Mūsu izstrādājumiem ir 10 gadu garantija pret gaismas caurlaidības zudumu. Pēc īpaša pieprasījuma varam pārklāt ar pastiprinātu UV pārklājumu un dot ilgāku garantijas laiku.
Visiem Palram pārklājumiem, kas paredzēti dzīvnieku fermu sienām un jumtiem, ir daudz labāka siltumizolācija nekā metāla pārklājumiem.
Visi Palram ražotie dzīvnieku fermu sienu un jumtu klājumu risinājumi ir izturīgi pret dzīvnieku ekskrementiem, mazgāšanas līdzekļiem un citām ķīmiskām vielām, un tiem ir 10 un vairāk gadu garantija.
PALSUN, PALSUN CS (Coil Stock) un PALGLAS ir paredzēti plakātiem un izgaismotām izkārtnēm. PALBOARD, PALOPAQUE un PALIGHT der burtu un zīmju izveidošanai. Visi Palram izstrādājumi ir apdrukājami, un to izvēle ir atkarīga no izmantošanas veida. Ir jāņem vērā vairāki parametri, tajā skaitā materiāla cena, ilgmūžība un derīgums konkrētajam gadījumam. Meklējiet vairāk informācijas Palram plākšņu katalogā.
Izkārtnes parasti tiek gatavotas no polikarbonāta vai organiskā stikla. Īpašiem gadījumiem, piemēram, ja bieži ir krusa, zema vai augsta temperatūra, tad piemērotāks ir polikarbonāts. Gaismas kastēm un burtiem no spīdošām caurulītēm labāk der PVH, daudzslāņu PVH un putu PVH.
Gaismas izkliedēšanu nenosaka materiāls, bet gan izkliedēšanas piedeva, kas tiek pievienota ražošanas gaitā. Materiāli ir jāizvēlas pēc to piemērotības (piemēram, polikarbonāts termoformēšanai vai skarbiem laikapstākļiem). Ja uz izstrādājuma iepakojuma ir norādīta tā gaismas izkliedēšanas īpašība vai tas, ka tas ir paredzēts izkārtnēm, tad parasti tie labāk izkliedē gaismu.
Tā ir izkārtne, kas tiek apgaismota ar elektrisku gaismu, parasti ar fluorescentu vai LED gaismu.
Ir pieejamas vairākas baltās krāsas, taču, lai iegūtu reālistisku attēlu, tad ir nepieciešama profilēšana (ICC profile). Mērīšana un profilēšana notiek daudz vienkāršāk un ātrāk, ja tiek izmantota dabiski balta krāsa bez piedevām.
Pirms drukāšanas loksnēm ir jābūt pārklātām ar PE aizsargplēvi, jāglabā oriģinālā iepakojumā tīrā vietā, jāizvairās no pieskaršanās apdrukājamajai virsmai, jātur tā aiz malām vai jāuzvelk balti cimdi bez plūksnām. Pēc drukāšanas jāizvairās no jebkādas apstrādes, pirms materiāli ir pilnīgi nožuvuši, jāglabā apdrukātie materiāli tīrā vietā, lai putekļi nepieķeras pie žūstošās tintes.
Abi šie polimēri ir atšķirīgi pēc krāsas pielipšanas īpatnībām. PVH var apdrukāt uzreiz, nav nepieciešams to iepriekš apstrādāt. Polipropilēnam ir citādas ķīmiskās īpašības, tāpēc uz tā ir jāuzklāj slānis ('Corona'), ko nevar glabāt ilgi neizmantotu.
Tas ir atkarīgs no vairākiem parametriem, un galvenie ir materiāla cena, ilgmūžība un derīgums konkrētajam gadījumam. Meklējiet vairāk informācijas Palram plākšņu katalogā.
To nodrošina precīzs diagonāļu garums (nostūra uz pretējo stūri).

Avots: oficiālā Palram vietne

PRODUKTI – https://proplastik.lv/terases/

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo