Jaunumi – nojumes ar caurspīdīgu jumtu

Terases, nojumes un jumti. Produkti un pielietojums. Viegli un ātri uzbūvējamas nojumes ar caurspīdīgu jumtu. 

Proplastik piedāvā plašu polikarbonāta un organiskā stikla plākšņu izvēli. Izvēlieties sev piemērotāko:

Ez Glaze caurspīdīgs jumta pārklājums

EZ Glaze™

EZ Glaze™ ir stiklam līdzīgas profilētas polikarbonāta loksnes. No tām var viegli un ātri uzbūvēt nojumi ar caurspīdīgu jumtu. Minimālais slīpums ir 5 grādi. Plākšņu biezums ir 3 mm, garums – 6000 – 7000 mm. Profili ir tikai plākšņu malās, līdz ar to nav nepieciešams kāpt uz jumta, lai plāksnes piestiprinātu. Platums starp spārēm – 600 mm. Plāksnes stiprina pie spārēm ar 50 mm skrūvēm un gumijas paplāksnēm. Iepriekš ir jāizurbj 1-2 izmērus lielāks caurums kā skrūves diametrs. Attālums starp skrūvēm – 430 – 500 mm. Zem plāksnēm liek skaņu slāpējošu lentu.

Vairāk informācijas – https://proplastik.lv/terases/ez-glaze/

Plexiglass alltop caurspīdīga jumta loksne

PLEXIGLAS® Alltop

PLEXIGLAS® Alltop ir šūnveida organiskā stikla loksnes ar lielāku gaismas caurlaidību nekā citas šūnu plastikātu loksnes. Tām piemīt siltumizolējošas īpašības, kā arī liela izturība pret laikapstākļu ietekmi. Tās no abām pusēm ir pārklātas ar pretkondensāta pārklājumu.

Šūnu platums ir 64 mm, biezums – 16 mm, platums – 980, 1053 vai 1200 mm, garums – 2000-7000 mm.

Plāksnes ir izmantojamas jumtiem, fasādēm, balkoniem, nojumēm, siltumnīcām un citur, kur nepieciešams izturīgs un gaismu caurlaidošs risinājums.

Vairāk informācijas – https://proplastik.lv/terases/plexiglas-alltop/

Automašīnas nojume ar Plexiglas siltuma barjeru

PLEXIGLAS® Heatstop

PLEXIGLAS® Heatstop (siltuma barjera) ir šūnveida organiskā stikla loksnes ar izteiktām siltumizolējošām īpašībām un taisnu, līdzenu virsmu. Plāksnēs ir apvienota ļoti laba gaismas caurlaidība ar izteiktu spēju nelaist cauri siltumu. Var izvēlēties arī plāksnes ar nelielu gaismas caurlaidību.

Vairāk informācijas – https://proplastik.lv/terases/plexiglas-siltuma-barjera/

Suntuf Beehive viļņotas jumta loksnes

SUNTUF® Beehive

SUNTUF® Beehive ir viļņotas jumta loksnes ar sešstūrainu rakstu, kas atgādina bišu šūnas. Raksts ir lokšņu apakšā. Lokšņu biezums parasti ir 2.6 – 2.8 mm. Lokšņu platums ir 1045 mm, garums – 1500-7000 mm.

Vairāk informācijas – https://proplastik.lv/terases/suntuf-vilnotas-jumta-loksnes/

Loksnes stiprina ar skrūvēm pie latām. Ir jāveic priekšurbumi 1-2 izmērus lielāki kā izvēlētās skrūves diametrs. Ir jāizmanto gumijas paplāksnes. Nekādā gadījumā nedrīkst pārvilkt skrūves pārāk stingri! Ir ieteicams uz latām uzlīmēt baltu blīvgumiju vai nokrāsot tās, lai izvairītos no latu pārkaršanas saules gaismā. Loksnes griež ar figūrzāģi vai ripzāģi. Loksnes praktiski nav liecamas, minimālais liekšanas rādiuss ir 7 metri.

Polikarbonāta profilētās loksnes ar viļņveida vai trapecveida profilu ir pieejamas 0.8 mm biezumā. Tāpat kā visas viļņveida loksnes, tās stiprina pie latām ar skrūvēm, iepriekš veicot priekšurbumus. Loksnes ir ļoti vieglas un cietas, tāpēc nedeformējas stiprinājumu vietās no sava svara kā citi materiāli. Lokšņu virsma ir gluda, tāpēc sniegs no tām viegli slīdēs nost.

Dažādu ražotāju piedāvātajā plastikāta jumta un sienu lokšņu klāstā ikviens var rast sev piemērotu risinājumu.

Proplastik logo