PLEXIGLAS® vizuālai komunikācijai un veikaliem

Lai zīmoli mirdz iespējami labākā gaismā!

Sabiedriskas telpas kļūst dzīvākas un krāsainākas, ja tajās ir mirdzošas reklāmas. Gadu desmitiem ilgi vizuālajā komunikācijā, izstādēs un veikalos visplašāk tiek izmantots PLEXIGLAS® organiskais stikls. Tas vienmērīgi izkliedē gaismu, no tā var veidot dažādas krāsainas formas, tas ir robusts un izturīgs.

PLEXIGLAS® nepārtraukti tiek pilnveidots līdz ar inovācijām gaismas industrijā. Piemēram, tas ir ideāli piemērots aizmugures izgaismošanai ar jaunākās paaudzes gaismas diodēm.

Plexiglas izstrādājumu paraugi

PLEXIGLAS® izstrādājumi

PLEXIGLAS® proTerra

Tas ir videi draudzīgs materiāls – tā sastāvā ir 90% atkārtoti izmantota organiskā stikla, līdz ar to tas labi iekļaujas resursus saudzējošā otrreizējas izmantošanas ekonomikā. Koekstrudētajām loksnēm ir mirdzoša virsma abās pusēs. Šīm loksnēm ir tādas pašas īpašības kā PLEXIGLAS® XT.

PLEXIGLAS® LED

Šis materiāls ir piemērots fascinējošu gaismas un krāsu efektu radīšanai. Tas ir īpašs organiskais stikls ar maksimālu gaismas caurlaidību. Ar tā palīdzību var izveidot plūstošus krāsu maiņas efektus. Tas ir pieejams loksnēs vai stieņos un ir piemērots stūru, sānu vai aizmugures izgaismošanai.

PLEXIGLAS® GS/XT

Klasiskais, visur izmantojamais PLEXIGLAS® GS un XT ir izturīgs pret ultravioletajiem stariem un laikapstākļiem, kalpo ilgi un ir viegli apstrādājams. Šis materiāls ir pieejams kā loksnes, plēves, caurules un stieņi. Tas ir dzidrs un var būt necaurredzams, caurredzams, caurspīdīgs, kā arī iekrāsots fluorescentos toņos.

PLEXIGLAS® Satinice

Šī materiāla virsma pēc sajūtas ir līdzīga samtam. Virsma ir eleganta un pēc sajūtas silta. Materiāls izkliedē gaismu un ļoti maz dilst. Tas ir pieejams kā dažādu krāsu loksnes un caurules ar satinētu virsmu vienā vai abās pusēs.

Izstrādājums - burts R no organiskā stikla

PLEXIGLAS® Reflections

Šis ir ļoti gluds materiāls ar spoguļa virsmu. Oriģinālais PLEXIGLAS® organiskais stikls ir ne vien caurspīdīgs, bet arī atstarojošs. Šis materiāls ir pieejams loksnēs ar atstarojošu vai spoguļveida virsmu. Ir iespēja izvēlēties metālisku vai spoži gludu virsmu.

PLEXIGLAS® Resist

Šis materiāls ir robusts un izturīgs pret laikapstākļiem – tā ir lielākā atšķirība no pārējiem PLEXIGLAS® izstrādājumiem. Tas ir izturīgs pret triecieniem, tāpēc ir ideāls risinājums jumtiem un verandām. Tas ir pieejams kā daudzslāņu vai viļņotas loksnes, monolītas loksnes vai caurules.

PLEXIGLAS® caurules un stieņi

Apkārtnei bez stūriem un asumiem – caurules un stieņi ir īpaši izgatavoti interjera dizainam, piemēram, gaismekļiem, izgaismošanai un mēbeļu ražošanai. Šis materiāls ir neatņemama izstāžu stendu un veikalu iekārtojuma sastāvdaļa. Tas tiek izmantots arī industrijā un arhitektūrā.

Plexiglas līmes un palīglīdzekļi

Līmes un palīglīdzekļi

PLEXIGLAS® vizuālās komunikācijas komponenti var tikt savienoti vairākos veidos, atkarībā no tā, vai savienojumam ir jābūt izjaucamam. Neizjaucamus savienojumus parasti izgatavo ar ACRIFIX® līmēm, kas ir izstrādātas perfektu organiskā stikla savienojumu izgatavošanai.

Sertificēta produkcija, pārbaudīta kvalitāte

PLEXIGLAS® ir pirmais organiskais stikls pasaulē, kas ir pierādījis sevi gadu desmitiem ilgā izmantošanā visdažādākajās sfērās. Visas loksnes, caurules, stieņi un plēves izgatavo ražotnēs ar TÜV sertifikātu. Organiskais stikls tiek liets, polimerizēts vai ekstrudēts. PLEXIGLAS® vizuālās komunikācijas izstrādājumu piemērotību ir pārbaudījusi un apstiprinājusi QPA. PLEXIGLAS® ir izmantojams kontaktam ar pārtiku. Šim nolūkam izmantojamās loksnes un caurules ir testētas saskaņā ar ES prasībām, kā arī ar FDA regulām ASV pārtikas tirgum. Šim nolūkam nav piemēroti izstrādājumi ar skrāpējumu izturīgiem virsmas pārklājumiem.

Plexiglas 30 gadu garantija

30 gadu garantija

Mēs garantējam, ka praktiski visas bezkrāsainās, caurspīdīgās, monolītās PLEXIGLAS® loksnes, daudzslāņu loksnes, viļņotās loksnes, bloki, caurules un stieņi nedzeltēs un paliks tikpat caurspīdīgas 30 gadus.

Vairāk par Plexiglas organisko stiklu

SAZINĀTIES AR MUMS

    Proplastik logo