Durvju jumtiņi

Reizēm liela nozīme ir tādām sīkām lietām kā jumtiņam virs ārdurvīm.

Ir daudz iemeslu, kāpēc durvju jumtiņš ir vajadzīgs. Mājas priekšpuse parasti visvairāk cieš no lietus un sniega. Palram Canopia durvju jumtiņi 100% pasargā durvis no ultravioletajiem stariem, vēja, lietus un sniega. Milzīga jumtiņu priekšrocība ir tā, ka tie nemaz neaptumšo durvju priekšu.

Ir vērts apdomāt atrašanos durvju priekšā. Nav patīkami slēgt vaļā durvis, ja virsū pil lietus lāses vai krīt sniegs. Durvju jumtiņš no tā pasargā. Tas pasargā arī ciemiņus, kas gaida, kamēr atvērsiet durvis. Mūsu unikālie durvju jumtiņi bez skrūvēm paglābj no lietus, tāpēc nodrošina komfortu.

Papildus visam alumīnija durvju jumtiņš pasargā arī lieveni, jo tas nav jāremontē un jāmaina tik bieži kā agrāk. Durvju jumtiņš pasargā durvis no izbalēšanas. Koka grīdas seguma un mēbeļu atrašanās spožā saules gaismā ir liela problēma. Ārdurvju jumtiņš nelaiž cauri ultravioletos starus, tāpēc durvis un mēbeles nav jāmaina.

Durvju jumtiņš piedod fasādei ierāmējuma iespaidu. Tas akcentē durvis, vizuāli piesaista, līdz ar to māja kopumā izskatās citādi, atšķirīgi. Mēs piedāvājam modernus, retro un klasiskus dizainus, un jūs varat izvēlēties, kas iekļaujas jūsu mājas arhitektūrā.

Palram Canopia izstrādājumi ir izturīgi pret laikapstākļiem un ir pieejami dažādās krāsās un izmēros. Izvēlieties to, kas ir piemērots jūsu mājai. Aplūkojiet mūsu produktu piedāvājumu tūlīt!

Kā izvēlēties durvju jumtiņu jeb markīzi

Proplastik logo
Atbrauc uz izstāžu telpu - terases, siltumnīcas